Przykro nam, ale Twoja przeglądarka nie obsługuje wszystkich funkcjonalności portalu. W celu pełnego wykorzystania możliwości Platformy uaktualnij wersję przeglądarki lub skorzystaj z innej:

Google Chrome

Koszyk
Pyłek kwiatowy 150 g
pyłek kwiatowy Bloz 3387231

Działanie preparatu

Pyłek kwiatowy wspiera naturalną odporność i witalność organizmu, wzmacnia apetyt       i wspomaga zdolność człowieka do wysiłku fizycznego i intelektualnego. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie serca oraz pomaga utrzymać prawidłowy poziom lipidów w organizmie. Ponadto pyłek kwiatowy zawiera związki o działaniu antyoksydacyjnym, co pomaga utrzymać optymalny status antyoksydacyjny organizmu.

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu:

  1 łyżeczka 3 łyżeczki
Pyłek kwiatowy 5 g 15 g

 

Sposób użycia:

Dzieci powyżej 12 lat i dorośli 1 łyżeczka od herbaty (ok. 5 gramów) pyłku 3 razy dziennie ½ godziny przed jedzeniem. Zaleca się rozmieszać pyłek z miodem, jogurtem, mlekiem, wodą lub sokiem owocowym. Pyłek kwiatowy najlepiej dokładnie przeżuć lub zmielić przed połknięciem dla zwiększenia przyswajalności.

Zaleca się stosować pyłek przez okres 1-3 miesięcy, dwa razy do roku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.