Przykro nam, ale Twoja przeglądarka nie obsługuje wszystkich funkcjonalności portalu. W celu pełnego wykorzystania możliwości Platformy uaktualnij wersję przeglądarki lub skorzystaj z innej:

Google Chrome

Koszyk
Dla diabetyków 48 kaps.
morwa biała, kora cynamonowca, borówka czernica Bloz 8698601

Działanie preparatu

Preparat stanowi połączenie dobroczynnych właściwości borówki czernicy, kory cynamonowca i liści morwy białej. Borówka czernica przyczynia się do prawidłowego metabolizmu węglowodanów, tłuszczów i białek, posiada właściwości antyoksydacyjne. Zarówno borówka jak i kora cynamonowca wspierają układ pokarmowy i ułatwiają utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. Wyciąg z liści morwy białej spowalnia i zmniejsza stopień wchłaniania glukozy, co wspomaga prawidłową gospodarkę  węglowodanową ustroju. Preparat zalecany jest osobom borykającym się z podwyższonym poziomem cukru we krwi oraz przy odchudzaniu.

Składniki kapsułki

sproszkowany owoc borówki czernicy, ekstrakt z kory cynamonowca cejlońskiego, ekstrakt z liścia morwy białej, otoczka kapsułki (żelatyna pochodzenia zwierzęcego)

Sposób użycia

6 kapsułek dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu (6 kapsułek):

Sproszkowany owoc borówki czernicy         1 140 mg

      Ekstrakt z kory cynamonowca                      1 140 mg

      Ekstrakt z liścia morwy białej                           720 mg