Przykro nam, ale Twoja przeglądarka nie obsługuje wszystkich funkcjonalności portalu. W celu pełnego wykorzystania możliwości Platformy uaktualnij wersję przeglądarki lub skorzystaj z innej:

Google Chrome

Koszyk
Prostamer 700 mg 60 kaps.
olej z pestek dyni + olej z wątroby rekina grenlandzkiego Bloz 6799605

Działanie preparatu

Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych jako uzupełnienie codziennej diety w składniki zawarte w oleju z pestek dyni tj. związki sterolowe oraz w oleju z wątroby rekina -  alkiloglicerole. Olej z pestek dyni wspomaga prawidłowe funkcjonowanie prostaty oraz dróg moczowych. Składniki zawarte w oleju z rekina (alkiloglicerole), wpływają wspomagająco na działanie układu odpornościowego i ogólne wzmocnienie organizmu.

Zawartość kapsułki

zimnotłoczony olej z pestek dyni zwyczajnej, olej z wątroby rekina, otoczka kapsułki (żelatyna pochodzenia zwierzęcego, substancja wiążąca: glicerol)

Sposób użycia

2 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu

 

2 kapsułki

4 kapsułki

Zimnotłoczony olej z pestek dyni,

w tym:

500 mg

1000 mg

     sterole roślinne

min.8,95 mg

min. 17,9 mg

Olej z wątroby rekina,

w tym:

500 mg

1000 mg

      alkiloglicerole

min. 89,5 mg

min. 179,0 mg