Przykro nam, ale Twoja przeglądarka nie obsługuje wszystkich funkcjonalności portalu. W celu pełnego wykorzystania możliwości Platformy uaktualnij wersję przeglądarki lub skorzystaj z innej:

Google Chrome

Koszyk
Alliogal 500 mg 60 kaps.
olej z nasion wiesiołka + czosnek Bloz 3137311

Działanie preparatu

Zawarty w produkcie czosnek poddany został maceracji zimnotłoczonym olejem z nasion wiesiołka, który stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej diety w wielonienasycone kwasy tłuszczowe, w tym kwasy linolowy LA i gamma-linolenowy GLA. Czosnek dzięki właściwościom antybakteryjnym i antyoksydacyjnym wzmacnia naturalną odporność organizmu oraz wywiera pozytywny wpływ na metabolizm cukrów w organizmie. Kwas linolowy LA natomiast pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 10 g LA dziennie.

Zawartość kapsułki

macerat świeżego czosnku olejem z nasion wiesiołka tłoczonym na zimno, żelatyna pochodzenia zwierzęcego, substancja wiążąca (glicerol)

Sposób użycia

3 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu:

  2 kapsułki 6 kapsułek
Kwasy tłuszczowe wielonienasycone 0,588 g 1,764 g
w tym    
kwas GLA (gamma-linolenowy) 0,063 g 0,189 g
Kwasy tłuszczowe jednonienasycone 0,058 g 0,174 g
Kwasy tłuszczowe nasycone 0,054 g 0,162 g