Przykro nam, ale Twoja przeglądarka nie obsługuje wszystkich funkcjonalności portalu. W celu pełnego wykorzystania możliwości Platformy uaktualnij wersję przeglądarki lub skorzystaj z innej:

Google Chrome

S.P.R.P. GAL jest rodzinną firmą farmaceutyczną z ponad 25-letnią tradycją. Kapitał przedsiębiorstwa jest w 100% polski. Firma specjalizuje się w produkcji preparatów opartych na naturalnych składnikach, których receptury opracowywane są przez zespół specjalistów w doskonale wyposażonym laboratorium chemicznym i mikrobiologicznym. Elementem sukcesu firmy jest umiejętność dostosowywania rozwiązań technicznych do potrzeb produkcji, a co za tym idzie do zmieniającego się dynamicznie popytu rynkowego.

 

Oferta GAL

Obecnie na polskim rynku znajdują się 4 grupy produktów firmy GAL – produkty lecznicze, suplementy diety, kosmetyki oraz miody. Stanowią one bogate źródło Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych z rodziny Omega–3 i Omega–6 oraz witamin A i E. Firma GAL elastycznie reaguje na potrzeby rynku, wprowadzając nowe produkty zgodnie z jego zapotrzebowaniem. Asortyment firmy obejmuje preparaty produkowane na bazie olejów z wiesiołka, z pestek dyni, ogórecznika, pszenicy i kukurydzy, a także pełen asortyment produktów zawierających Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe, których głównym źródłem są oleje rybie, m.in. olej z wątroby dorsza, olej z wątroby rekina grenlandzkiego oraz olej z ryb sardynkowatych. Bardzo istotnym elementem oferty firmy są naturalne kosmetyki produkowane na bazie oleju z wiesiołka i oleju z drzewka herbacianego. W celu zapewnienia najwyższej jakości i biodostępności wykorzystywanych surowców, oleje pozyskiwane są w wyniku tłoczenia mechanicznego specjalną metodą „ na zimno ”, bez dostępu światła i powietrza. Nasiona stosowane do tłoczenia pochodzą z ekologicznych plantacji, które zlokalizowane są w tzw. zielonych rejonach Polski, na terenach, gdzie nie rozwinął się przemysł. Uprawy poddawane są stałemu monitoringowi pod kątem zawartości metali ciężkich, rośliny wykorzystywane w produkcji wolne są od pestycydów i herbicydów.

 

Aby przeglądać katalog zawierający informacje o wszystkich produktach GAL kliknij tutaj

Aby pobrać na swój komputer katalog zawierający informacje o wszystkich produktach GAL kliknij tutaj

 

Produkcja

Firma GAL posiada dwa nowoczesne zakłady produkcyjne, znajdujące się w Poznaniu. Zakłady są wyposażone w automatyczne linie technologiczne firm Pharmagel Engineering oraz Campak, służące do kapsułkowania i pakowania. Zakłady objęte są stałym nadzorem doświadczonej kadry zarządzającej firmy GAL, która dba o utrzymanie najwyższego standardu produkcji. Nad produkcją czuwają nowoczesne laboratoria kontrolne, prowadzące stały nadzór nad czystością mikrobiologiczną preparatów, pomieszczeń i personelu oraz jakością fizykochemiczną produktu trafiającego do Klienta. Systematyczne kontrole przeprowadzają również Inspekcja Farmaceutyczna i Inspekcja Sanitarna. GAL ma wdrożony system jakości i bezpieczeństwa żywności HACCP. Posiada też zgodny z polskim prawodawstwem system wytwarzania produktów leczniczych, tzw. Dobrą Praktykę Produkcyjną (GMP). Uznanie i dobra opinia Klientów o naszych produktach dowodzą, że połączenie naturalnych składników używanych w procesie produkcji z najnowszą technologią kapsułkowania jest spełnieniem oczekiwań i potrzeb ludzi dbających o zdrowie i urodę.

 

 

Nagrody i wyróżnienia

Od początku istnienia firma GAL bierze czynny udział w targach, sympozjach i spotkaniach naukowych dotyczących medycyny i kosmetologii naturalnej, na których jest często nagradzana za oryginalne, nowatorskie i w pełni naturalne preparaty. Z dumą prezentujemy wybrane nagrody przyznane nam na przestrzeni ostatnich lat:

 

Nagroda Profesorów Farmacji

2014 rok, dla produktu Alliogal

Nagroda Zaufania Złoty OTIS

2013 rok, dla produktu Tran w kapsułkach

Nagroda Zaufania Złoty OTIS

2014 rok, dla produktu Zimnotłoczony olej z nasion wiesiołka

Kosmetyk Wszechczasów

2013 rok, dla produktu Dermogal A+E