Przykro nam, ale Twoja przeglądarka nie obsługuje wszystkich funkcjonalności portalu. W celu pełnego wykorzystania możliwości Platformy uaktualnij wersję przeglądarki lub skorzystaj z innej:

Google Chrome

Koszyk
MACERAT CZOSNKOWY OLEJEM Z NASION WIESIOŁKA Suplement diety FIT 120 g (40 kapsułek twist-off po 3 g)
WYSOKA ZAWARTOŚĆ TŁUSZCZÓW WIELONIENASYCONYCH Bloz 3317321

Składniki kapsułki: macerat świeżego czosnku olejem z nasion wiesiołka tłoczonym na zimno

Składniki otoczki: żelatyna pochodzenia zwierzęcego, substancja wiążąca (glicerol)

Otoczka kapsułki nie jest przeznaczona do spożycia.

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu (1 kapsułka):

 

Macerat czosnkowy olejem z nasion wiesiołka

w tym:

3,0 g

   Kwasy tłuszczowe wielonienasycone

w tym:

2,52 g

      kwas linolowy (LA)

2,21 g

      kwas gamma-linolenowy (GLA)

0,27 g

  Kwasy tłuszczowe jednonienasycone

0,25 g

  Kwasy tłuszczowe nasycone

0,23 g

Przeznaczenie:

Pochodzący wyłącznie od polskich dostawców czosnek poddany został maceracji zimnotłoczonym olejem z nasion wiesiołka, który stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej diety w wielonienasycone kwasy tłuszczowe, szczególnie kwasy linolowy LA i gamma-linolenowego GLA. Czosnek dzięki właściwościom antybakteryjnym i antyoksydacyjnym wzmacnia naturalną odporność organizmu, ponadto pomaga utrzymać prawidłowe funkcjonowanie wątroby oraz wywiera pozytywny wpływ na metabolizm cukrów
w organizmie. Zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi (jedno-
i wielonienasycone kwasy tłuszczowe są tłuszczami nienasyconymi). Kwas gamma-linolenowego GLA pomocny jest w prawidłowym przebiegu cyklu miesiączkowego oraz
w utrzymaniu prawidłowej struktury, elastyczności i wyglądu skóry. Kwas linolowy LA pomaga natomiast w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 10 g LA dziennie.

Sposób użycia:

1 kapsułka dziennie/1 osobę dorosłą. Po ukręceniu końcówki kapsułki wycisnąć zawarty
w kapsułce olej na pieczywo, do sałatek, surówek. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Preparat ma formę oleju.

Kapsułki typu twist-off

Taka forma zamknięcia pozwala przedłużyć trwałość produktu, chroniąc zawarte w nim wielonienasycone kwasy tłuszczowe przed utlenianiem. Sięgając po tak zabezpieczony produkt mamy pewność, że zachowuje on swoje cenne właściwości.

Uwaga: Zmętnienie (pojawienie się osadu) w kapsułkach preparatu jest zjawiskiem naturalnym i nie stanowi wady produktu. Stosować wyłącznie na zimno.

Opakowanie zawiera: 40 kapsułek po 3 g/1 kapsułkę

Masa netto: 120 g

Sposób przechowywania:

Przechowywać w temperaturze pokojowej do 25°C w suchym miejscu. Chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

translation missing: pl.seeds.ingredients