Przykro nam, ale Twoja przeglądarka nie obsługuje wszystkich funkcjonalności portalu. W celu pełnego wykorzystania możliwości Platformy uaktualnij wersję przeglądarki lub skorzystaj z innej:

Google Chrome

Koszyk
Prostamer 1000 1300 mg 80 kaps.
olej z pestek dyni + olej z wątroby rekina grenlandzkiego Bloz 8570901

Działanie preparatu

Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych jako uzupełnienie codziennej diety w składniki zawarte w oleju z pestek dyni tj. związki sterolowe oraz w oleju z wątroby rekina - alkiloglicerole. Olej z pestek dyni wspomaga prawidłowe funkcjonowanie prostaty oraz dróg moczowych. Składniki zawarte w oleju z rekina (alkiloglicerole), wpływają wspomagająco na działanie układu odpornościowego i ogólne wzmocnienie organizmu.

Składniki kapsułki: zimnotłoczony olej z pestek dyni zwyczajnej, olej z wątroby rekina, otoczka kapsułki (żelatyna pochodzenia zwierzęcego, substancja wiążąca: glicerol)

Sposób użycia

2 kapsułki dziennie podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Zawartość składników  na zalecaną dzienną porcję produktu

                                                                                    (2 kapsułki):

Zimnotłoczony olej z pestek dyni,

w tym:                       

1000 mg

         sterole roślinne

min. 17,9 mg                                                 

Olej z wątroby rekina,

w tym:                                          

1000 mg 

        alkiloglicerole

min. 179,0 mg