Przykro nam, ale Twoja przeglądarka nie obsługuje wszystkich funkcjonalności portalu. W celu pełnego wykorzystania możliwości Platformy uaktualnij wersję przeglądarki lub skorzystaj z innej:

Google Chrome

Koszyk
Chrząstka Rekina 48 kaps.
wzmacnia kości i stawy Bloz 6323961

Działanie preparatu

Preparat stanowi uzupełnienie codziennej diety w składniki naturalnie występujące w chrząstce rekina, wapń i fosfor, które potrzebne są do utrzymania zdrowych kości i zębów oraz przyczyniają się do prawidłowego przebiegu metabolizmu energetycznego. Wapń pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego. Fosfor pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu błon komórkowych. Siarczan glukozaminy pomaga utrzymać zdrowe i elastyczne stawy. Występujący w preparacie kolagen ma korzystny wpływ na utrzymanie jędrności i elastyczności skóry. Preparat zalecany jest osobom starszym, szczególnie kobietom po menopauzie.

Składniki kapsułki

sproszkowana chrząstka rekina, otoczka kapsułki (żelatyna pochodzenia zwierzęcego), siarczan glukozaminy

Sposób użycia

3 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu:

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu

 

2 kapsułki

RWS*

6 kapsułek

RWS*

Chrząstka rekina, w tym

950 mg

 

2850 mg

 

     Kolagen

333 mg

 

999 mg

 

     Wapń

190 mg

24%

570 mg

71%

     Fosfor

95 mg

14%

285 mg

41%

     Siarczan chondroityny

48 mg

 

144 mg

 

Siarczan glukozaminy

50 mg

 

150 mg

 

 

* Referencyjne Wartości Spożycia