Przykro nam, ale Twoja przeglądarka nie obsługuje wszystkich funkcjonalności portalu. W celu pełnego wykorzystania możliwości Platformy uaktualnij wersję przeglądarki lub skorzystaj z innej:

Google Chrome

Koszyk
Biogal - Zimnotłoczony olej z nasion ogórecznika lekarskiego 500 mg 60 kaps.
olej z ogórecznika Bloz 6256011

Działanie preparatu

Preparat przeznaczony jest jako uzupełnienie codziennej diety w zawarte w oleju z nasion ogórecznika lekarskiego wielonienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny Omega-6, w tym kwasy gamma-linolenowy GLA i linolowy LA. Kwas linolowy (LA) pomaga
w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 10 g LA dziennie. Olej z nasion ogórecznika lekarskiego przyczynia się do zwiększenia wydalania wody przez nerki.

Składniki kapsułki

zimnotłoczony olej z nasion ogórecznika lekarskiego, otoczka kapsułki (żelatyna pochodzenia zwierzęcego, substancja wiążąca: glicerol)

Sposób użycia

3 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Uwaga: Osoby chore na epilepsję, stosujące niesteroidowe leki przeciwzapalne, powinny zachować ostrożność.

Sposób przechowywania:

Przechowywać w temperaturze pokojowej do 25ºC w suchym miejscu. Chronić przed światłem.  Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu

 

2 kapsułki    

6 kapsułek

Zimnotłoczony olej z nasion

ogórecznika lekarskiego, w tym

700 mg

2100 mg

  Kwasy tłuszczowe wielonienasycone, w tym              

 

 

       Omega-6 kwas linolowy (LA)

259 mg

777 mg

       Omega-6 kwas gamma-linolenowy (GLA)

       140 mg            

 420 mg

  Kwasy tłuszczowe jednonienasycone, w tym 

 

 

       Omega-9 kwas oleinowy

123 mg

369 mg