Przykro nam, ale Twoja przeglądarka nie obsługuje wszystkich funkcjonalności portalu. W celu pełnego wykorzystania możliwości Platformy uaktualnij wersję przeglądarki lub skorzystaj z innej:

Google Chrome

Koszyk
Propolis + Len mielony 48 kaps.
preparat złożony Bloz 8707401

Działanie preparatu

Nasiona lnu, zawarte w produkcie, pobudzają perystaltykę jelit i ułatwiają wypróżnianie. Właściwości powlekające i osłaniające lnu sprawiają, że korzystnie wpływa on na błonę śluzową układu pokarmowego Produkt wskazany przy podrażnieniach błony śluzowej żołądka i jelit. Propolis to biologicznie czynna substancja pochodzenia pszczelego, zwana inaczej kitem pszczelim, który od wieków znany jest ze swoich dobroczynnych właściwości.

 

Zawartość kapsułki:

odtłuszczone, zmielone nasiona lnu złocistego (Linum flavum L.), otoczka kapsułki (żelatyna pochodzenia zwierzęcego), propolis

Sposób użycia

2 kapsułki dziennie przed posiłkiem, popijając dużą ilością wody. Po 2-3 miesiącach stosowania zaleca się zrobić 2-tygodniową przerwę w przyjmowaniu preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Uwaga: Preparatu nie powinny stosować osoby uczulone na produkty pochodzenia pszczelego oraz diabetycy.

 

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu (2 kapsułki):

Nasiona lnu, zmielone            900 mg      

Propolis                                  100 mg