Przykro nam, ale Twoja przeglądarka nie obsługuje wszystkich funkcjonalności portalu. W celu pełnego wykorzystania możliwości Platformy uaktualnij wersję przeglądarki lub skorzystaj z innej:

Google Chrome

Koszyk
Tranvit + czosnek 1300 mg 80 kaps.
olej z wątroby dorsza + witaminy Bloz 8696301

Działanie preparatu

Preparat stanowi połączenie dobroczynnych właściwości oleju z wątroby dorsza (tranu), czosnku, witaminy E, witamin z grupy B oraz kwasu foliowego. Zawarte w tranie Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT) z rodziny Omega-3, w tym kwasy dokozaheksaenowy (DHA) i eikozapentaenowy (EPA), przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA dziennie. Witamina A pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia. Witamina D natomiast pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, bierze także udział w procesie podziału komórek. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Witaminy B6 i B12 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Natomiast foliany przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia i wraz z witaminą B6 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Uzupełnianie diety w substancje zawarte w preparacie zalecane jest zwłaszcza w okresie przesilenia organizmu i zwiększonego wysiłku psychofizycznego.

Składniki kapsułki

olej z wątroby dorsza, żelatyna pochodzenia zwierzęcego, substancja wiążąca (glicerol), octan DL-alfa-tokoferylu, chlorowodorek pirydoksyny, suchy wyciąg z cebul czosnku pospolitego Allium sativum L., kwas pteroilomonoglutaminowy, cyjanokobalamina

Sposób użycia

2 kapsułki dziennie podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu

 

2 kapsułki

RWS*

Olej z wątroby dorsza

2000,0 mg

 

w tym:

 

 

     Kwasy tłuszczowe Omega-3:

 

 

           kwas dokozaheksaenowy (DHA)

218,4 mg

10,8%

           kwas eikozapentaenowy (EPA)

178,7 mg

9,1%

    Witamina A

596 µg

75%

    Witamina D

5 µg

100%

Witamina E

10,0 mg

83%

Witamina B6

2,0 mg

143%

Wyciąg z czosnku

1,0 mg

 

Kwas foliowy

200 µg

100%

Witamina B12

1 µg

40%

 

* Referencyjne Wartości Spożycia