Przykro nam, ale Twoja przeglądarka nie obsługuje wszystkich funkcjonalności portalu. W celu pełnego wykorzystania możliwości Platformy uaktualnij wersję przeglądarki lub skorzystaj z innej:

Google Chrome

Koszyk
Galsen , 596 mg, 24 kaps.
spokojny sen Bloz 3317221

Działanie preparatu

Preparat zawiera kompozycję składników posiadających dobroczynny wpływ na spokojny sen. Melisa przyczynia się do optymalnego odprężenia i odpoczynku oraz pomaga w zasypianiu. Ekstrakt z szyszek chmielu działa uspokajająco i nasennie.  

Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie, korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1 mg melatoniny krótko przed pójściem spać.

Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Składniki kapsułki

suchy ekstrakt z liści melisy lekarskiej, suchy ekstrakt z szyszek chmielu, otoczka kapsułki (żelatyna pochodzenia zwierzęcego), chlorowodorek pirydoksyny, melatonina

Sposób użycia

1 kapsułka dziennie krótko przed pójściem spać. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu

 

1 kapsułka

RWS*

Ekstrakt z liści melisy lekarskiej

248,8 mg

 

Ekstrakt z szyszek chmielu

 w tym

ksantohumol

 

248,8 mg

 

0,342 mg

 

Melatonina

1,0 mg

 

Witamina B6

1,4 mg

100%

 

* Referencyjne Wartości Spożycia