Przykro nam, ale Twoja przeglądarka nie obsługuje wszystkich funkcjonalności portalu. W celu pełnego wykorzystania możliwości Platformy uaktualnij wersję przeglądarki lub skorzystaj z innej:

Google Chrome

Koszyk
Peeling jabłkowy do twarzy i ciała 100 ml
delikatne złuszczanie naskórka Bloz

Unikatowa receptura produktu została oparta na naturalnych składnikach. Drobnoziarnisty peeling z pestek jabłka został w zawieszony w oleju lnianym, który jest wyjątkowo delikatny dla skóry. Dzięki temu kosmetyk pozwala w bardzo łagodny sposób złuszczać naskórek na wybranych partiach twarzy lub ciała.

 

Formuła produktu sprawia, że skóra po peelingu jest doskonale oczyszczona, a dodatkowo jedwabiście miękka w dotyku. Kosmetyk został wzbogacony o witaminy A oraz E, które poprawiają kondycję skóry. Witamina E dodatkowo ma właściwości antyoksydacyjne.


Produkt przebadany dermatologicznie.

 

Sposób użycia:

Na zwilżoną lub suchą skórę twarzy lub wybranej partii ciała nanieść niewielką ilość peelingu i rozprowadzić kolistymi ruchami. Dla prawidłowego złuszczenia naskórka należy równomiernie masować peeling po skórze przez kilkanaście lub kilkadziesiąt sekund. Następnie peeling zmyć ciepłą wodą. Dla całkowitego usunięcia resztek oleju z powierzchni skóry można zakończyć oczyszczanie twarzy stosując delikatną piankę lub żel myjący.

Zaleca się stosowanie peelingu 1-2 razy w tygodniu.

Przed użyciem peelingu należy wstrząsnąć butelką.

 

Uwaga:

Tylko do użytku zewnętrznego.